Інфотехцентр - найкращі комп'ютери
Наша адреса: м. Тернопіль, вул. Танцорова 25
тел. (0352) 550-500,  067-352-58-22
(0352) 431-052,  095-948-34-17

Infotechcentre Development Studio

IDS – підрозділ „Інфотехцентру", що займається розробкою і впровадженням високоякісного веб та програмного забезпечення у сфері інформаційних та Інтернет-технологій. Ми пропонуємо широкий спектр рішень для організації автоматизованих систем доступу, обліку, контролю і аналізу різноманітних економічних та інженерних задач.

Наші рішення охоплюють всі стадії проекту – від постановки та оптимізації задачі до комплексного впровадження. При цьому враховуються індивідуальні потреби Замовника, що поєднується з нашим досвідом.

Поєднання накопичених нами знань з індивідуальним підходом до кожного Клієнта дає можливість досягти необхідних високих результатів. Ставши нашим Клієнтом, Ви зможете отримати швидкоокупні для Вас рішення. Це досягається за рахунок покращення організації роботи, вдосконалення обліку, контролю й аналізу Вашої діяльності.

Також в нас готується до виходу ряд серійних програмних продуктів, що дозволить замовнику зменшити затрати на їх володіння. Продукти розробляються з можливістю повної інтеграції в єдину інформаційну систему та передбачають віддалений доступ до даних та веб-інтеграцію.

Ми готові розглянути пропозиції щодо випуску нових програмних продуктів для Ваших задач з мінімальними витратами з Вашої сторони.

Ви можете в нас замовити також веб-проекти будь-якої складності: від простих домашніх веб-сторінок до складних корпоративних сайтів з можливістю інтерактивної роботи з даними із розмежуванням прав доступу. Здійснюємо розміщення і супровід розроблених нами сайтів.

Підрозділ заснований групою професіоналів з істотним досвідом в інформаційних технологіях, управлінні проектами, рішеннях у сфері електронної комерції.

On-line консультація
On-line зв'язок
OFF-line
Відділ продаж
OFF-line
Сервісний відділ
OFF-line
Поліграфія
OFF-line
Студія програмування
OFF-line
Зворотній виклик
Введіть свій номер телефону та оберіть відділ і наш співробітник зв'яжеться з вами
Відділ:*
Телефон:*

Графік роботи

Відділ комп'ютерної техніки

пн.-пт. 9:00-18:30

Відділи: сервісний та поліграфії

пн.-пт. 9:00-18:00

обід 13:00-14:00

© Всі права захищено Інфотехцентр
© Copyring Infotechcenter
Ноутбуки Тернопіль
Наші
партнери: