Інфотехцентр - найкращі комп'ютери
Наша адреса: м. Тернопіль, вул. Танцорова 25
тел. (0352) 550-500,  067-352-58-22
(0352) 431-052,  095-948-34-17

Веб-сайти

Вітрина.Net - інтернет-магазин комп'ютерної та побутової техніки

Інфотехцентр - Західний регіональний центр інформаційних технологій.Провідна фірма з різними напрямками діяльності.

Виготовлення, продаж, впровадження і супровід, сервісне та післясервісне обслуговування комп’ютерної техніки та комплектуючих, периферійних пристроїв, офісної техніки, розхідних матеріалів; дизайн та оперативна поліграфія; комплексні програмно-технічні рішення з автоматизації підприємницької діяльності.

Гражда - Музей-садиба, збудований в Стародавньому стилі з антикварними елементами, в мальовничому куточку "Карпат" в підніжжі гори "Буковель". Кожна кімната відображає заняття ремеслом наших предків. В комплексі з сучасними зручностями ви відчуєте приємний відпочинок, а смачна домашня Українська кухня залишить надовго приємні спогади про музей-садибу "Гражда".

ТДК Ніко - Завдяки досвідченим фахівцям і правильно організованій роботі за 5 років ТДК Ніко стало одним з провідних підприємств по західному регіону. Ми поставляємо якісні будівельні кріплення і метизи від виробників Європи, Азії, країн Близького і Далекого сходу.

Збараж - Сайт Збаражської районної адміністрації.

На обох берегах тихоплинної річки Гнізни, притоки Серету, на мальовничій Подільській височині, розкинулось старовинне місто Збараж. В народі ходять легенди, ніби тут збирались хоробрі дружини для захисту рідного краю, відтак це місце стало називатися Збаражем.

IDS - Infotechcentre Development Studio - Інформаційні Рішення для Ваших Ідей.

Веб-дизайн та веб-програмування, розробка і впровадження високоякісного програмного забезпечення у сфері інформаційних та Інтернет-технологій. Комплексні програмно-технічні рішення інформаційних проектів „під ключ”.

Аптека - Сайт, де можна дізнатись про наявність ліків в аптеках міста Тернополя.

«Торговий дім Ватра» - пропонує широкий асортимент світильників, ламп (розжарювання, люмінесцентні, натрієві, ртутні, металогалогенні, ртутно-вольфрамові), кабельно-провідникову продукцію, лічильники ел.енергії і т.д.

Галерея меблів - Проектування та дизайн меблів - це дуже цікавий і творчий процес, і ми із задоволенням візьмемо у ньому участь разом із Вами.

Наша компанія здійснює виробництво меблів вже кілька років. Ми крокуємо уперед, не забуваючи традиції ремесла, використовуємо тільки найкращі і безпечні технології, намагаємося робити дійсно зручні меблі!

Світязь - Папір та канцтовари для вашого офісу.

On-line консультація
On-line зв'язок
OFF-line
Відділ продаж
OFF-line
Сервісний відділ
OFF-line
Поліграфія
OFF-line
Студія програмування
OFF-line
Зворотній виклик
Введіть свій номер телефону та оберіть відділ і наш співробітник зв'яжеться з вами
Відділ:*
Телефон:*

Графік роботи

Відділ комп'ютерної техніки

пн.-пт. 9:00-18:30

Відділи: сервісний та поліграфії

пн.-пт. 9:00-18:00

обід 13:00-14:00

© Всі права захищено Інфотехцентр
© Copyring Infotechcenter
Ноутбуки Тернопіль
Наші
партнери: