Інфотехцентр - найкращі комп'ютери
Наша адреса: м. Тернопіль, вул. Танцорова 25
тел. (0352) 550-500,  067-352-58-22
(0352) 431-052,  095-948-34-17

IDS-ColorDensity

Призначена для визначення собівартості друку на різних типах принтерів (струменевих, твердочорнильних, лазерних, тиражувальних пристроях типу Risograph) у домашніх умовах, на підприємствах оперативної поліграфії, дизайн-студіях шляхом обчислення кольорового заповнення оригінал-макетів.

При друці файлів часто виникає необхідність визначення собівартості віддрукованої продукції. Важливою складовою собівартості друку є витрати чорнила або тонера на один віддрукований аркуш. Заповнення сторінки чорнилом (тонером) може змінюватися в досить в широких межах. Адже сторінка тексту і сторінка, заповнена фотографіями, потребує різної кількості розхідних матеріалів. Особливо актуальним це є для підприємств, що надають поліграфічні послуги, для оптимального ціноутворення. Для визначення собівартості великих тиражів друкованої продукції неможливо точно визначити ту оптимальну ціну, вигідну як для того, хто друкує, так і для замовника друкованої продукції. Якщо використовувати для розрахунків середньостатистичне заповнення або визначати відсоток заповнення „на око”, то розрахункова собівартість одних тиражів може виявитися значно нижчою від реальної, а при друці інших – значно завищеною. А тому без спеціальних програмних засобів визначення кольорового заповнення здійснити практично неможливо.

Тоді на допомогу прийде програма визначення кольорового заповнення при друці – IDS-ColorDensity. Вона легко та зручно визначить відсоток заповнення малюнку кольорами моделі CMYK (Cyan – блакитний; Magenta – бузковий; Yellow – жовтий; BlacK – чорний). Програма визначає заповнення шляхом аналізу зображення просто на екрані монітора, а тому не має значення, у якій програмі створений оригінал-макет. Отже, вам вже не потрібно визначати кольорове заповнення „на око”, і тому ви отримуєте можливість визначення оптимальної ціни друкованої продукції.

Домашні користувачі комп’ютерів, які мають принтери вдома, можуть визначити для себе розхід чорнила чи тонера при друці документів. Адже, в інструкції до принтера вказана інформація про кількість сторінок, яку можна видрукувати на одному картриджі при 5% заповненні (звичайний текст). А визначивши відсоток заповнення кольорів за допомогою IDS-ColorDensity, з’являється можливість вирахувати для себе, скільки чорнила чи тонера затратиться при друці на конкретний документ і, взагалі, скільки сторінок можна видрукувати при різній насиченості оригінал-макетів. А якщо у вас немає принтера і, щоб роздрукувати документи, вам потрібно звернутися на підприємство, що надає поліграфічні послуги? Тоді, визначивши кольорове заповнення оригінал-макету, ви можете вибрати, де вигідніше роздрукувати свій документ, адже ви можете дізнатись ціну 1% заповнення кольором на конкретному підприємстві і визначити самостійно ціну готового роздрукованого документу.

Ефект від використання програми визначення кольорового заповнення при друці – IDS-ColorDensity:

  • обґрунтоване визначення собівартості як одиничного друкованого аркуша, так і всього тиражу друкованої продукції на поліграфічних підприємствах;
  • здійснення ефективного ціноутворення поліграфічними підприємствами при наданні послуг з тиражування та друку;
  • визначення розходу чорнила чи тонера при друці документів на домашньому принтері і можливість планування (прогнозування) витрат на покупку нових розхідних матеріалів;
  • попереднє визначення ціни оригінал-макетів в разі потреби їх роздрукування на поліграфічному підприємстві.
On-line консультація
On-line зв'язок
OFF-line
Відділ продаж
OFF-line
Сервісний відділ
OFF-line
Поліграфія
OFF-line
Студія програмування
OFF-line
Зворотній виклик
Введіть свій номер телефону та оберіть відділ і наш співробітник зв'яжеться з вами
Відділ:*
Телефон:*

Графік роботи

Відділ комп'ютерної техніки

пн.-пт. 9:00-18:30

Відділи: сервісний та поліграфії

пн.-пт. 9:00-18:00

обід 13:00-14:00

Скріншоти:

© Всі права захищено Інфотехцентр
© Copyring Infotechcenter
Ноутбуки Тернопіль
Наші
партнери: