Інфотехцентр - найкращі комп'ютери
Наша адреса: м. Тернопіль, вул. Танцорова 25
тел. (0352) 550-500,  067-352-58-22
(0352) 431-052,  095-948-34-17

IDS-Chemist

В останні роки темп розвитку малого та середнього бізнесу різко зростає. Створюються цілі мережі збуту товарів. Одночасно з цим почастішали різкі зміни цін. Через це виникнення надлишків на складах підприємства може призвести до величезних збитків.

Нарівні з даною проблемою в умовах жорсткої конкуренції необхідно здійснювати постійне оновлення товару відповідно до вимог покупця.

При розгалуженій збутовій мережі стає все складніше слідкувати за попитом на продукцію. Як правило інформація про збут товарів на різних торгових точках стає доступною не пізніше ніж у кінці дня, що може виявитись критичним для організації роботи підприємства.

Саме через наявність таких незручностей у організації роботи до нашої компанії звернулась компанія, яка володіє мережею аптек у м. Тернополі та області. Основною проблемою в їх роботі було нерівномірне та запізніле надходження інформації про стан продажу товарів а відповідно у них не було реальної інформації як для ведення обліку так і для здійснення замовлень у дистриб’юторів.

Відтак було прийняте рішення про розробку спеціалізованого проекту Chemist, який би дозволяв вести облік продажу товарів на кожній з аптек, а також здійснювати синхронізацію даних із аптек із центральною базою даних в офісі фірми по мережі Інтернет. При цьому система працює з будь-яким типом підключення до Інтернет (кабельний, модемний, мобільний, тощо). Спеціально розроблені алгоритми обміну даними дозволяють використовувати заощадливі тарифи операторів зв’язку.

Спеціалізований комплекс програм для автоматизації торгового процесу мережі аптек. Розроблений з метою автоматизації процесу продажу медикаментів на аптеці (з використанням штрих кодування) та централізованої обробки даних шляхом ведення єдиної бази даних.

Це дозволяє:

 1. Автоматизувати процес отримання товару та опрацювання прихідних документів.
 2. Здійснювати розрахунки з покупцями з використанням чекових фіскальних принтерів.
 3. Вести оперативний облік товарних запасів в кількісному та ціновому виражені.
 4. Здійснювати пошук товарів в прейскуранті за їх назвою, та отримувати інформацію, щодо його наявності в будь якій аптеці мережі.
 5. Вести єдину цінову політику.
 6. Проводити обмін документами між офісом фірми та мережею аптек.
 7. Отримувати оперативну інформацію по всіх філіалах (об’єми продаж, товарні залишки, собівартість товару, торгова виручка, надані знижки, наявність готівки).
 8. Автоматизувати документообіг (накладні, замовлення медикаментів („дифектури”), звіти).
 9. Автоматично формувати перелік товарів які необхідно замовити, на основі інформації щодо продаж за попередні періоди.
 10. Отримати довідку про рух товару.
 11. Формувати підсумкові, аналітичні звіти та прогнози.
 12. Проводити оперативну інвентаризацію залишків товару.
 13. Зберігати контактну інформацію про постачальників.
 14. Вести штатний розпис підприємства, особові справи працівників.
 15. Розмежовувати доступ до бази даних.
 16. Мати можливість публікації інформації про наявність медикаментів в аптеках в мережі Інтернет.

Chemist значно спростив роботу працівників аптек оскільки в ньому передбачено автоматичне створення безлічі звітів. Крім того Chemist тісно взаємодіє із торговим обладнанням, що значно прискорює обслуговування клієнтів.

Впровадження даної системи зменшує час на опрацювання прихідних документів, зменшує час обслуговування клієнтів, Збільшує продуктивність продавців, дозволяє раціонально замовляти товар, скоротити затрати часу на збір та опрацювання замовлень товару аптек мережі, проводити порівняльний аналіз діяльності аптек, оптимізувати товарні залишки на кожній з аптек, отримати дистанційний контроль за персоналом, оперативно приймати рішення про вилучення готівки, та поповнення товарних залишків.

On-line консультація
On-line зв'язок
OFF-line
Відділ продаж
OFF-line
Сервісний відділ
OFF-line
Поліграфія
OFF-line
Студія програмування
OFF-line
Зворотній виклик
Введіть свій номер телефону та оберіть відділ і наш співробітник зв'яжеться з вами
Відділ:*
Телефон:*

Графік роботи

Відділ комп'ютерної техніки

пн.-пт. 9:00-18:30

Відділи: сервісний та поліграфії

пн.-пт. 9:00-18:00

обід 13:00-14:00

Скріншоти:

© Всі права захищено Інфотехцентр
© Copyring Infotechcenter
Ноутбуки Тернопіль
Наші
партнери: